Світ нарешті почав розуміти масштаби путінської агентури – Каспаров

153
Російський опозиційний політик Гаррі Каспаров зауважив, що Президент РФ Владімір Путін, підключаючи свою агентуру в ЄС і США, намагається використати бажання Заходу уникнути непотрібної конфронтації з Росією. 

«Після завершення «холодної війни» виник консенсус західних еліт, що треба домовлятися, треба шукати можливість домовитися, тому що будь-яка домовленість краще конфронтації. У цьому є певна логіка… за умови, що всі інші її дотримуються», – наголосив Каспаров, додавши, що Путін скористався цією особливістю західної політичної культури.
Він зауважив, що навіть у роки розквіту Комінтерну Сталін «не міг мріяти про такий ступінь впливу всередині головних політичних і фінансових інститутів на Заході». Нині ж у Європі дуже багато політиків та бізнесменів, які пропонують скасувати санкції і ігнорувати анексію Криму. Щоправда, ця ситуація поступово змінюється.
На думку опозиціонера, у разі перемоги Ґілларі Клінтон на президентських виборах у США нова адміністрація займе жорстку позиції щодо Росії. 
«Захід вичерпав обсяг поступок, на які західний політик може піти. Тобто аргумент «а якщо ми щось зробимо в Сирії, може бути війна з Росією» – він перестає діяти», – цитує Укрінформ політика. 
«Світ 2008 року не був, звичайно, найбезпечнішим місцем, але абсолютно очевидно, що 2016 року ситуація не тільки на Близькому Сході, а практично в будь-якій точці світу виглядає набагато більш вибухонебезпечною. І абсолютно очевидно, що нова американська адміністрація повинна буде розробити адекватні плани для протидії цим загрозам. Цілком очевидно, що центром цих загроз, концентрованою однією загрозою для вільного світу є путінська диктатура», – підкреслив Каспаров.

Коментарi

Коментарiв