Росія стала сучасним флагманом фашизму – письменник

275
Російський письменник, художник Максім Кантор зауважив, що сучасне російське суспільство продемонструвало протилежну світовому процесу еволюцію, ставши флагманом фашизму.

«Загальновідомо: щоб убити людину на війні, слід спершу знецінити його життя в мирний час. Так у Росії і сталося. Тут важливо те, що це зробили з собою самі російські люди. Їх ніхто не примушував, люди самі захотіли так з собою вчинити», − наголосив Кантор.
На його думку, «руській мір» продемонстрував зворотну загальному світовому процесу еволюцію, зруйнувавши всі колишні принципи. 
«Якщо на початку ХХ століття Росія виступила каталізатором революції, соціальної справедливості (при всій фактичній фальші, що відбувається), то на початку ХХI століття Росія стала каталізатором зворотного процесу – контрреволюції. Російська контрреволюція спрямована проти всіх завоювань соціалістичної революції ХХ століття: проти інтернаціоналізму, проти республіки, проти рівності, проти антиклерикалізму, проти наукового світогляду, проти безкласового суспільства, проти мирної економіки», − підкреслив в інтерв’ю Радіо Свобода письменник.
Крім того, він зауважив, що в сучасній Росії прославляють імперію, націю, військову міць і ієрархію влади, називаючи все це «консервативна революція». 
«Із огляду на те, що терміном «консервативна революція «прийнято описувати соціальний рух, іманентний фашизму, країна Росія в новому столітті з опонента фашизму перетворилася на флагман фашизму», – резюмував митець. 

Коментарi

Коментарiв