Ахметов зробив неоднозначну заяву щодо приналежності Донбасу

146
Власник донецького футбольного клубу «Шахтар», бізнесмен Рінат Ахметов заявив, що «хоче бачити Донецьк і «Шахтар» на «Донбас-Арені» в єдиній країні», щоправда, не уточнив, у якій саме. 

«Усе своє життя я прожив у Донецьку, маючи можливість жити у будь-якій точці світу. Я хочу жити у Донецьку, бо, перш за все, для мене цей регіон – це люди. Тому я люблю Донецьк, Донбас, і, звичайно, я його бачу у єдиній країні», – заявив Ахметов.
Він наголосив, що його клуб не може грати на Донбас-Арені, якщо там триває збройний конфлікт. Про це інформує Українська правда
«Якщо ми будемо грати на Донбас-Арені, значить, все найгірше позаду, а краще – попереду. Моя найбільша мрія – щоб на Донбас-Арені грав гімн Ліги Чемпіонів, і щоб Шахтар грав для своїх уболівальників», – зазначив бізнесмен. 
«Наші гравці та тренерський штаб заслуговують золота… незважаючи на всі складнощі та труднощі, на наше становище, на те, що відбувається у країні, на Донбасі… Звичайно, найскладніший момент – те, що ми граємо на чужих стадіонах», – підкреслив власник «Шахтаря».

Коментарi

Коментарiв