Активіст закликав заборонити «соціальним популістам» голосувати в Раді

132
Громадський активіст, засновник соціологічної компанії «Active Group» Андрій Єременко пояснив, як зробити, аби до ВРУ не проходили «соціальні популісти». 

За словами Єременка, у цій ситуації необхідно дозволити голосувати тільки тим, хто платить в бюджет більше, ніж отримує з нього.
«Дискусія про підвищення зарплати депутатам загострила ще одну проблему. А саме те, що рішення в країні приймають передусім соціальні утриманці. Саме ця категорія населення краще за всіх ходить на вибори. І саме вона найбільше голосує. І саме ця категорія голосує за «підвищення соціальних стандартів», що в перекладі означає підвищення податків, ця ж категорія голосує за гроші, продаючи по суті право грабувати бюджет (всі ж розуміли, що людина йде для того, щоб відбивати гроші)», – наголосив активіст.
На його думку, ВРУ, орієнтована на виборців, ухвалює «соціальні» закони, але ніяк не хоче радикально спростити податкову систему та знизити навантаження. Просто тому, що тоді ні з чого буде платити ці самі соціальні гроші.
«А отже, пенсіонери та решта ніколи не проголосують за цих депутатів. Це в кращому випадку. У гіршому – влаштують бунт із абсолютно незрозумілими наслідками. Питання як це змінити? Відповідь лежить та поверхні: зробити так, щоб голосувати могли тільки ті люди, які платять у бюджет більше, ніж отримують звідти. У сумі всіх платежів податків і фондів. Наприклад, у розрізі минулих п’яти років», – зазначив у статті для Еспресо очільник «Active Group».
Він підкреслив, що в такому разі політики одразу почнуть орієнтуватися не на найбідніших, які голосують за подачки, а на той самий середній клас, який і складає основу економіки. 
«У результаті ми практично відразу побачимо низку податкових змін, спрямованих саме на середній клас. Думаю тут буде і зниження обов’язкових внесків всіх мастей, і впровадження різного роду електронних систем, і підвищення прозорості. Одне слово – все те, чого хоче відносно освічений середній клас», – зауважив автор. 
«Негативним наслідком практично напевно стане повний геноцид різного роду утриманців (причому може не тільки значну частину пенсіонерів), а так само різноманітних контролюючих служб. Перших – по-людськи трохи шкода. Других – немає», – підсумував Єременко.

Коментарi

Коментарiв