Рецепт повалення Путінського режиму

166

Російський опозиційний політик, тринадцятий чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров поділився стратегією повалення Путінського Режиму.

Єдино можливий сценарій змін у Росії – результат серйозної зовнішньополітичної поразки. Вона не обов’язково має бути воєнною. Після – почнеться розкол еліт РФ. І це все стане причиною краху режиму Путіна, – заявив Гарі Каспаров в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Але спершу Захід має ізолювати путінський режим та еліту Росії. Це мають бути не просто санкції, яких вони можуть легко уникнути, а оточення з усіх боків, – сказав опозиційний політик. Також він додав, що Захід приблизно на 10% використовує свій потенціал у боротьбі з Росією. Перед соратниками Путіна зараз навіть не постає питання: чи підтримувати президента ціною власних інтересів.

Опозиціонер вважає, що є інші способи протистояння путінському режиму: «Постачання зброї сирійським повстанцям, і насамперед постачання зброї Україні – це насправді ті геополітичні кроки, які можуть почати демонструвати російській еліті військовій, кадебешній, бізнес-еліті, що часи, коли Захід відступав, закінчилися».

«У випадку загострення ситуації та утисків інтересів еліти, перед нею постане вибір: підтримувати диктатора чи шукати інші варіанти. Проте, крах путінського режиму – це не крах держави», – підсумував опозиціонер.

Коментарi

Коментарiв