Хакери оприлюднили документи щодо дестабілізації України, знайдені у Суркова

137

Група українських хакерів «КіберХунта» зламала поштову скриньку Владіслава Суркова, помічника Президента РФ, якого також називають куратором терористів «ДНР» та «ЛНР» та одним із ідеологів війни з Україною.

«Ми, українські патріоти «КіберХунта», сьогодні отримали доступ і повністю контролюємо листування одного з поштовиків ворога України В. Суркова», – сказано в повідомленні на сайті групи, повідомляє «Обозреватель». Організація виклала на сайті відскановані копії документів, у яких, викладені положення щодо дестабілізації політичного життя в Україні.

У документі йде мова про необхідність переговорів з «лідерами української опозиції»: «Опозиційним блоком», Радикальної партією Ляшка, «Батьківщиною» та окремими народними депутатами. Предметом обговорення має стати активізація протестного руху з початком осіннього політичного періоду та опалювального сезону, – наголошується в документі.

У документі зазначено також, що у встановленні контактів краще зробити акцент на «Батьківщину», зважаючи на «розгалужену мережу партійних осередків, рівень народної підтримки і наявність необхідної матеріальної бази».

Коментарi

Коментарiв