ІноЗМІ допомагають Росії приховувати війну на Донбасі – Atlantic Council

163
Аналітики Atlantic Council заявили, що іноземні ЗМІ мимоволі допомагають Росії приховують ведення війни на Донбасі.

Автор нагадує, що заголовки багатьох видань після ліквідації одного з ватажків бойовиків «Мотороли» говорили про смерть «лідера проросійських сепаратистів», створюючи враження, ніби він був лояльним до Росії місцевим мешканцем, який захищав свої права зі зброєю в руках.
«Насправді ж, Павлов був більше ніж просто «проросійським». Він взагалі-то був росіянином. І мова йде не про чіпляння за слова, це суть всього конфлікту. Павлов був одним з десятків тисяч громадян Росії, які приїхали в сусідню Україну для того, щоб розв’язати війну», − цитує Дзеркало тижня оглядача. 
Він наголосив, що насправді російська сторона відправила на Схід України змішані сили, які складаються з регулярних військових без розпізнавальних знаків, російських націоналістів, загонів російських військових ветеранів та звичайних злочинців, які змішалися з завербованими місцевими жителями. Разом усі вони і становлять «гібридні» російські окупаційні війська, чисельність яких перевищує особовий склад армій деяких європейських країн.
«Називати таких людей «проросійськими» – це очевидний абсурд, але така практика продовжується. З усіх раціональних точок зору, національність Павлова має бути в центрі висвітлення в міжнародних ЗМІ. Але вона ледь згадується дрібним шрифтом», – підкреслив автор. 

Коментарi

Коментарiв