Савченко в інтерв’ю естонському ЗМІ розповіла, як в Україні «все погано»

181
Народний депутат Надія Савченко в інтерв’ю естонському телеканалу ETV+ розкритикувала Україну, українців і зазначила, що головна  відмінність нашої держави від США і Європи в тому, що тут закон не один для всіх.

За словами Савченко, в Україні нічого не працює. При цьому вона підкреслила, що українці про це знають, але не бачать в цьому великої проблеми. Нардеп зазначила, що так було завжди, але не настільки очевидно. Особливо очевидно все стало після перемоги Революції Гідності, яка відкрила людям очі.
«Головна відмінність України від США і Європи в тому, що люди поважають закон. Є закон і він єдиний для всіх. Відповідатиме і багатий. Суспільство не пробачить, якщо закон у його випадку не спрацює. В Україні нині все перетворюється на хаос – є зовнішній ворог, є вторгнення, є окуповані території, відбулася революція – тобто все небезпечне зосередилося в одній точці. І це дуже вибухонебезпечно», – наголосила парламентар.
На її думку, найбільша небезпека полягає в тому, що люди знають, що закони не працюють. «Якщо скоїти злочин, то можеш «спетляти». Головне не попастися. Це проблема».
«Так було завжди, усі 25 років. Усе йшло до того, що одні могли обдурювати закон, а інші повинні були за цей обман відповідати. Але особливо очевидно це стало після Революції гідності, що змогла відкрити людям очі, але не змогла зробити дива», – підкреслила Савченко.

Коментарi

Коментарiв