Віце-спікер ВРУ знайшла альтернативу «мертвим» Мінським домовленостям

134
Віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд висловила думку, що альтернативою Мінським домовленостям має бути визнання окупації і «припинення заробляння на війні». 

«Про вчорашній «coming out» Президента України. Спочатку про зміст і наслідки того, що пропонує президент. Голосування за вибори на окупованих територіях чи будь-яке інше рішення на впровадження «Мінська» буде останнім рішенням українського парламенту восьмого скликання. Або навіть українського парламенту, крапка. А закон про вибори на окупованих територіях може виявитися останнім законом, який підпише Президент України Петро Порошенко», − наголосила у своєму Facebook Сироїд.
На підтвердження цих слів вона надала цитату із суботнього випуску The Economist: 
«У Берліні Путін запропонував дозволити ОБСЄ доступ. Петро Порошенко, президент України, сказав, що це відкриє шлях до виборів. Таким чином, може бути сформований підконтрольний Москві регіон всередині України, який буде використаний для блокування урядових реформ та міжнародних домовленостей Києва, а також для підриву цілісності України без прямого військового втручання.
Західні країни не дали Україні воювати, коли Росія окупувала Крим, і пан Порошенко опирається називати конфлікт війною. Але війна стала великим бізнесом по обидва боки кордону».
«Тому альтернатива «Мінську» − це правда. Передовсім, визнати окупацію і припинити заробляти на війні. І перестати обманювати своїх людей. До прикладу, якщо президент переконаний, що заступник глави СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуг бреше стосовно таємних домовленостей «Мінська», то президент має вимагати його звільнення. Інакше брехня десь в іншому місці», − заявила віце-спікер ВРУ.

Коментарi

Коментарiв