Убивство «Мотороли» може кардинально змінити хід війни РФ проти України – Stratfor

170
Експерти розвідувально-аналітичного центру Stratfor висловили думку, що ліквідація одного з ватажків бойовиків Арсена «Мотороли» Павлова може стати поворотним моментом у війна Росії проти України.

Фахівці Stratfor, також відомого як «тіньовий ЦРУ», зауважили, що «Моторола» став п’ятим із грудня 2015 року «високопоставленим» найманцем, який ліквідували від лінії бойових дій. 
На думку аналітиків, версія про те, що вбивство «Мотороли» організували українські спецслужби, не витримує серйозної критики, а найбільш ймовірними сценаріями назвали конкуренцію між бандитськими формуваннями на окупованому Донбасі і ліквідацію бойовика, що «багато знає», спецслужбами Російської Федерації – передає Ліга.net.
Перша версія здебільшого ґрунтується на тому, що останнім часом у структурах так званих ДНР і ЛНР зафіксовано численні «кадрові перестановки», а ватажок луганських терористів Ігор Плотницький «втратив контроль над питаннями забезпечення безпеки». 
Експерти наголосили, що напередодні вбивства Павлова його нібито направили до Луганська, щоб «навести там лад», а це могло штовхнути Плотницького на його вбивство. 
Аналізуючи версію щодо російського сліду, Stratfor зауважив, що  РФ планує поступово позбавлятися як найбільш одіозних а погано контрольованих польових командирів бойовиків, так і від тих, хто міг бути свідком військових злочинів Кремля на Донбасі, зокрема йдеться про ракетну атаки на малайзійський «Boeing» рейсу MH17 2014 року.

Коментарi

Коментарiв