Україна озвучила принципову умову проведення виборів на Донбасі

170
Заступник очільника Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв заявив, що українська сторона наполягає на відстороненні від влади ще до місцевих виборів ватажків бойовиків, які називають себе керівниками.

«Це питання принципове, і ми вважаємо, що всі структури, створені в окремих районах Донецької та Луганської областей у період із 2014 року, включаючи незаконні псевдозаконодавчі та виконавчі органи, а також голови цих псевдодержавних утворень, мають бути розпущені ще до проведення місцевих виборів», – наголосив в інтерв’ю Інтерфакс-Україна Єлісєєв.
За його словами, нині «поширюється міф про те, що не можна усунути фейкову владу, оскільки начебто створиться вакуум у владі». 
«Це неправда. З правової точки зору єдиними легітимними органами місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей є органи місцевого самоврядування, обрані в 2010 році. Відповідно до Конституції України та закону про місцеве самоврядування вони забезпечують виконання своїх повноважень до моменту проведення нових виборів», – підкреслив високопосадовець.
Відповідно, як він зазначив, законно обрані 2010 року органи повинні відновити свою роботу й повноцінно функціонувати.

Коментарi

Коментарiв