Воші, що стрибають в Україні, страшніші за кремлівських гнид – активіст

197
Активіст, відомий блогер Мирослав Олешко висловив думку, що заяви низки українських політиків дуже нагадують риторику російських політиків і бойовиків на кшталт Захарченка, Плотницького, Кісєльова чи Аксьонова. 

За словами Олешка, слід задуматися, наскільки риторика наших політиків і популярних медійних персон схожа на риторику сепаратистів, ватників і проплачених кремлівських активістів. 
Відразу виникає питання: а ці наші «патріоти», які так сильно матюкають Президента і уряд – дурні ідіоти або продажні кремлівські агенти? Зокрема, на думку блогера, риторика, наприклад, Савченко, Ляшка, Тимошенко, Парасюка, Балашова, Донія повністю збігається з риторикою Кісєльова, Аксьонова, Захарченка, Шарія, Плотницького, Монтян та інших путінських виродків.
«Президент Порошенко, Гройсман, Яценюк, Турчинов, Аваков – ці люди для Кремля, як кістка в горлі та ціль № 1. І саме їх в один голос матюкають як наші «патріоти», так і путінські вороги. Теж саме і зі ЗМІ. Як українські ЗМІ і українські журналісти, так і російські ЗМІ і журналісти шукають будь-яку фейкову можливість для того, щоб роздути чергову «зраду», чергову помилку київської влади для зловтіхи», – цитує Еспресо статтю Олешка.   
«Так, влада наша не ідеальна, але, на жаль, яка є. Вона все ж краща за псевдопатрітов, за якими стоїть Кремль. На останок варто згадати, як рік тому кремлівська агентура розгойдувала ситуацію в країні. Активісти виступали проти Мінських домовленостей, які досі дозволяють нам запроваджувати санкції проти РФ, звільняти наших військовополонених і рятувати життя наших солдатів. Варто згадати, як Парасюк закликав скидати владу під час «Майдану-3», який організовував утікач Онищенко-Кадиров. Не оминути увагою, як Степан Хмара закликав притягнути до трибуналу Порошенка, а разом з ним відправити на суд Президента України захотів сепаратист Аксьонов. Не такі страшні кремлівські гниди, як власні воші», – зауважив автор.

Коментарi

Коментарiв