Путіна вдарили три масштабні поразки – політолог

160
Відомий російський публіцист і політолог Андрєй Піонтковскій спрогнозував, що влада у Росії зміниться шляхом палацового перевороту.

Піонтковскій зауважив, що Президент РФ Владімір Путін уже зазнав трьох серйозних зовнішньополітичних поразок. 
«Перша і найважча – в Україні: провал проекту «Новоросія», коли російськомовні українці відкинули фашистську концепцію «русского міра». Друга поразка – провал ядерного шантажу країн Балтії. Путін розраховував, що прийде у Прибалтику зі своїми «зеленими чоловічками», а НАТО злякається конфлікту з ядерною державою. Третя поразка – Сирія, яка назавжди поставила на Путіні клеймо військового злочинця. На жаль, не тільки на Путіні, а й на всій Росії», – наголосив політолог.
Крім того, він додав, що схожа ситуація вже була за часів Сталіна та Хрущова, коли вони «ставили світ на межу ядерної війни», але радянських лідерів усували свої ж. 
«Згадайте зиму 1952-1953 років. Товариш Сталін – злочинний, але досить раціональний лідер більшу частину свого правління, зійшов з розуму і реально готувався до ядерної війни із Заходом. Це абсолютно не подобалося іншим членам Політбюро, і в результаті раптово з’ясувалося, що у Сталіна агональне дихання Чейна-Стокса», – підкреслив експерт.
«Відсутність формального захисного механізму у Росії затягує кремлівську агонію, але врешті-решт з Кремля Путіна все одно винесуть його ж наближені. А більше – нікому», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв