Ігор Овчар: Про вгодованого альфа-самця Порошенка і Донбас

245
Слідчий комітет фашистської Росії, яка збройно захопила Крим та розв’язала війну на Донбасі, − намагається інкримінувати українським військовослужбовцям «застосування заборонених засобів і методів ведення війни» (ч. 1 ст. 356 КК РФ) та почала відповідні «слідчі дії». 
Українські вояки та їх командири на те не зважають та продовжують вбивати москальських окупантів на українській землі.
Робити їм це з різним успіхом палко «допомагає» Головнокомандувач ЗСУ, який вимагає від українських військ не надто вбивати окупантів, а відійти від лінії вогневого контакту вглиб країни. Називаючи це не відступом, а «розведенням військ». Яких військ – не уточнює. Тим більше, що я ще пам’ятаю, як цей вічно юридично чистий, рослий та гідно вгодований альфа-самець в формі ЗСУ віддавав наказ про припинення вогню. Але ніхто і ніде так і не почув, і не побачив того славного командира, який віддав наказ ЗСУ цей вогонь по окупантам розпочати. Точно знаю, що це не Петро Олексійович Порошенко, як би його не возвеличувала в цьому питанні рашистська пропаганда. На жаль не він, а то я б ним гордився хоча б за це. 
Окрім того, де-юре Головнокомандувач ЗСУ, Голова РНБО, який ще й до того де-факто займає посаду очільника СБУ, ГПУ та є Президентом України – не визнає російську збройну агресію проти України війною. Ну ніяк. Де-юре. 
Окупант офіційно визнає, що ЗСУ ведуть війну. Але не вказує проти військ якої держави ведуть війну ЗСУ, що для окупанта є логічним, бо падлюка окупант замислив війну гібридну, приховану.
Але Президент частково окупованої України боїться навіть юридично визнати, що очолювана ним країна веде війну з метою відбиття зовнішньої агресії та звільнення територій від військ російського окупанта. Чи може рашистських військ на українській землі вже нема? Невже розвели? Війська маю на увазі.
«У нас АТО», − твердо несе правду в народ та міжнародній спільноті цей рідкісний сміливець, удачливий полководець і геніяльний дипломат.
Напевне тому, що юридично війна не вигідна для будь-якого бізнесу, окрім торгівлі з окупантом через лінію фронту землі та населення «для АТО» у нас і крім Донбасу з Кримом ще багато? Невже такий жадібний цинік? 
«Життя треба поважати та цінувати», − вчить нас мудрий бізнесмен, дипломат, філософ, економіст, фінансист, політик, гарант Конституції, гарант територіальної цілісності, головнокомандувач ЗСУ та глава держави в одній багатогранній особі ПОПи. 
Ну і як з ним можна не погодитись? І погодився б, якби мирний план передбачав повну ізоляцію окупованих територій, розрив нікому не потрібних, ганебних дипстосунків з агресором, заборону торгівлі з окупованими територіями та агресором, санкції, тотальний контроль за переміщенням осіб через лінію фронту та кордон з агресором, евакуацію всіх українців з окупованих територій, консолідацію нації на спротив ворогові та радикальні реформи, боротьбу з корупцією тощо. Але для цього мало освіти та найвищої посади. Для цього треба бути українцем. Та мати не гроші, а гідність. І не освіту, а мудрість. І сміливість. Без неї – ніяк.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв