Американська розвідка назвала основну мету агресії Путіна

173
Під час бесіди в Раді з міжнародних відносин у Нью-Йорку керівник Національної розвідки США Джеймс Клеппер відповів на питання про те, що насправді рухає Президентом РФ Владіміром Путіним.

За словами Клеппера, витоки путінської політики та її основну мету слід шукати в історії СРСР або навіть царської Росії – передає РБК.  
«Я думаю, що він думає про велику Росію, велику державу. Йому важливо, щоб до Росії ставилися як до такої ж наддержави, як і до США», – наголосив американський чиновник. 
Крім того, він зауважив, що Росія й раніше намагалася впливати на результат президентських виборів у США. Щоправда, на його думку, цей вплив незначний, оскільки виборчий процес у Сполучених Штатах децентралізований і діє на рівні штатів та муніципальних утворень. 
Також він заявив, що не здивується, якщо Росія зіб’є американський літак у разі створення безпольотної зони над Сирією. Він підкреслив, що це може відбутися в тому разі, якщо Кремль побачить загрозу своїм силам на землі. 
«Росія розмістила у Сирії дуже просунуту систему ППО. Вона б не стала це робити, якби не збиралася її використовувати», – висловив думку очільник Національної розвідки США.

Коментарi

Коментарiв