Влада відверто почала працювати з людьми режиму Януковича?

229
Директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко прокоментував звільнення екс-регіонала Володимира Медяника, якого підозрюють у посяганні на територіальну цілісність України та створенні терористичної «ЛНР».

На думку Небоженка, це свідчить про те, що чинна влада відверто взяла курс на співпрацю з тими, кого прогнали під час Революції гідності, тобто з депутатами, які раніше належали до Партії регіонів, прокурорами, генералами, бізнесменами, які була основою режиму Януковича.
«Медяник не просто ж молив Бога, щоб той його звільнив, а Бог передав це послання генпрокурору. Медяник співпрацює з владою, і їй зручніше з ним мати справу, ніж садити до в’язниці тільки через те, що Україна наполегливо хоче політичної справедливості – покарати тих, хто привів країну до такого важкого становища і розстріляв людей на Майдані», – наголосив у коментарі 24 політолог. 
Крім того, відповідно до його прогнозу, створення Генеральною прокуратурою України Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, зокрема щодо Януковича та його найближчого оточення, затягне розслідування.
«Керівника Департаменту спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка, який активно займався розслідуванням справ по Януковичу, трохи посунули в сторону, оскільки будь-яке поглиблення розслідування, пов’язаного з Майданом, виводить на багатьох сьогоднішніх політиків. Завдання генпрокурора – не допустити «вспливання» скандальних зв’язків сьогоднішньої і попередньої влади під час подій на Майдані. Тому так важко просувається розслідування», – підкреслив експерт.

Коментарi

Коментарiв