Путін не витримує самої думки про успіх України – Крамер

223
Старший директор із прав людини і демократії в Інституті Маккейна Девід Крамер пояснив, як Україні слід протидіяти путінській агресії.

Аналізуючи відверті спроби Президента РФ Владіміра Путіна дискредитувати Україну перед Заходом Крамер зауважив, що кремлівський лідер  «не може терпіти самої думки, що Україна може бути успішною». Тому, на його думку, найкращий спосіб для України допомогти собі – це «побороти корупцію, створити чітке верховенство права, гарантувати свободу слова, провести необхідні реформи і об’єднати країну».
За словами експерта, у цій ситуації Захід повинен допомогти Україні. 
«Ми ніколи не повинні визнавати анексію Криму, незважаючи на те, що заявляє Трамп. Ми повинні зберігати санкції проти Росії, поки триває російська агресія в Україні. Ми повинні надати Україні летальну військову допомогу», – підкреслив в інтерв’ю Голосу Америки представник Інституту Маккейна.
Коментуючи проблему корупції в Україні, він зазначив, що Президент Петро Порошенко поки «не виконує обіцянки, дані українцям», зокрема, йдеться про відмову від власного бізнесу.
«Повинно бути більше тиску на українських лідерів, можливо навіть зовнішніх сил, щоб показати, що вони не мають іншого вибору, крім як вирішити цю проблему», – наголосив Крамер.

Коментарi

Коментарiв