Візит Савченко до Росії шкодить українським політв’язням – адвокат

163
Адвокат затриманого у Москві журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін розкритикував народного депутата України Надію Савченко, яка напередодні поїхала до Москви.  

Фейгін наголосив, що така її поведінка шкодить іншим українцям, які є політв’язнями Російської Федерації – передає Укрінформ.
 
«Російський піар-супровід приїзду Надії Савченко в Москву створює ілюзію, що будь-який українець може безбоязно приїжджати в Росію, що все спокійно. Але це неправда! При цьому я розумію, що сама наївна Надія Вікторівна щиро хотіла допомогти комусь. Однак отриманий інформаційний фон шкодить у справах інших українських політв’язнів», – зауважив адвокат. 
Крім того, він застеріг українців про те, що, насправді, небезпека бути затриманим і безпідставно звинуваченим на території Російської Федерації залишається.
Нагадаємо, вранці 26 жовтня Савченко прибула до Москви, щоб взяти участь у засіданні Верховного суду РФ, що розглядає апеляцію у справі українських політв’язнів Миколи Карпюка та Станіслава Клиха. Їй вдалося поспілкуватися з українськими політв’язнями, а також встигнути прогулятися Красною площею.

Коментарi

Коментарiв