У США закінчуються ресурси для санкції проти Росії – Bloomberg

155
Експерти одного з найбільших провайдерів фінансової інформації Bloomberg заявили, що США практично вичерпали можливості для санкцій проти Росії в конфлікті щодо Сирії.

Аналітики нагадали, що США погрожують Росії новими санкціями, проте не зазначають якими саме. Крім того, як зауважили в компанії, перші санкції США запровадили після початку російської агресії в Україні.
«У той час як президент має всі повноваження для введення санкцій, в Росії не залишилося нікого, хто вже не перебував би під ними, за винятком хіба що двірника в Кремлі. В плані розширення будь-яких комерційних чи фінансових санкцій у нас фактично не залишилося ніяких варіантів», – наголосив науковий співробітник Інституту Кеннана у Вашингтоні Майкл Кофман.
На думку наукового співробітника Інституту Катона у Вашингтоні Емми Ешфорт, санкції проти Російської Федерації взагалі не принесли бажаного результату – передає DW.
«Є ситуації, коли санкції можуть працювати, але якщо говорити про Росію, то вони були до сих пір здебільшого неефективні. Кремль не проявляє ні найменшого наміру змінити своє поводжень через санкції і важко доводити, що посилення санкцій змусить Росію змінити політику в Сирії», – підкреслила Ешфорт.
Як зазначило видання, справді ефективними санкціями стала б, наприклад, заборона американським банкам купувати російські рублеві облігації, відключення Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT або оголошення ембарго проти експорту російських енергоносіїв. Щоправда, такі заходи також суттєво нашкодять і ЄС, і США, тому вони і не поспішають їх запроваджувати. 

Коментарi

Коментарiв