У питанні щодо України на Путіна не можуть вплинути навіть його наближені – економіст

216
Професор Владіслав Інозємцев, якого на Заході вважають одним із найбільш об’єктивних російських економістів, розповів, що сьогодні ніхто з нинішнього оточення Путіна не здатний йому опонувати, пропонувати свої ідеї.

«Опонувати Путіну не буде зараз ніхто. Путін вказує, що потрібно робити, і люди роблять. Хоча в економіці Путін не вважає себе фахівцем, і є щонайменше десять людей, до яких він прислухається», – цитує УНІАН Інозємцева.
За його словами, серед «риночників» це і віце-прем’єр Ігорь Шувалов, і очільник Центробанку РФ Ельвіра Набіулліна, і міністр фінансів Антон Сілуанов, і навіть відставний міністр Алєксєй Кудрін, які інколи заходять до Путіна в кабінет. 
Крім того, є Сергєй Глазьєв, Андрєй Бєлоусов. При цьому, як зауважив економіст, російський президент, побоюється радикальних змін в економіці, мовляв, нехай усе йде, як іде. 
«У зовнішній політиці Путін нікого не збирається слухати. Люди на кшталт тих же бізнесменів приходили до нього під час «референдуму» у Криму і говорили: «Вово, що ти робиш?», а він їм: «Я займаюся історією, а ви тут бабки рахуйте». У питанні України на Путіна ніхто вплинути не може», – наголосив експерт.

Коментарi

Коментарiв