Путін не зупиниться в Україні на самому Донбасі – американський експерт

135
Експерт Інституту вивчення війни і миру Колумбійського університету в Нью-Йорку, автор статей на українську тематику Лінкольн Мітчелл прокоментував можливість повномасштабного вторгнення в Україну путінських військ. 

«На жаль, це може статися. Та я не в тій ситуації, щоб вгадувати, але судячи з того, що ми побачили у виконанні президента Путіна за останні 5-10 років, згодом він стає більш, а не менш агресивним. Ця проблема нікуди не поділася», – наголосив Мітчелл. 
«Путін думає так: «Я можу піти на Донбас. І це нормально. Я можу піти на Крим. І це нормально». Він потроху просувається далі вглиб України», – висловив думку в інтерв’ю Апострофу експерт.
Крім того, на тлі наближення президентських виборів у США він зробив прогноз щодо переможця і пояснив, чи може перемогти проросійський кандидат, скандальний республіканець Дональд Трамп.
«Я не думаю, що Дональд Трамп буде президентом США. Думаю, що ці вибори загалом завершені, і Трамп не переможе. По-перше, Трамп керується двома речами: перше – все особисте. «Він говорить про мене добре, чому би мені не зробити те ж саме?». Так політика не робиться. По-друге, він не знає нічого. Він знає менше, ніж нічого, про всі головні політичні питання», – зауважив фахівець.

Коментарi

Коментарiв