Чому потрібно забути про Савченко – публіцист

211
Український публіцист, журналіст, ведучий Віталій Портніков прокоментував візит народного депутата Надії Савченко до Москви, що встиг уже наробити шуму у ЗМІ. 

«Поява народного депутата України Надії Савченко в російській столиці, як зазвичай це відбувається з колишньою заручницею, викликала суперечливі емоції. З одного боку – важливо, що Савченко приїхала на суд і підтримала наших ув’язнених в скрутну хвилину. З іншого – як вона взагалі могла з’явитися в Москві?», – зауважив Портніков. 
За його словами, відповідь зрозуміла, оскільки для того, щоб Савченко отримала можливість перетнути російський кордон і спокійно перебувати в Москві, необхідне спеціальне рішення керівництва Росії і персональне схвалення Президента РФ Владіміра Путіна. 
«Савченко для Путіна – це людина, яка може стати фактором дестабілізації ситуації в Україні, «жива бомба». І якщо про неї починають забувати – то чому б і не нагадати. З іншого боку, а чому сама Надія Савченко не повинна скористатися ситуацією, яка дозволяє їй приїхати на процес? Або вона повинна думати про те, які плани на неї має Путін?», – наголосив у статті для Еспресо публіцист.
Він зауважив, що її опоненти скажуть, мовляв, вона повинна враховувати всі фактори, для того вона – депутат і політик. Але це теж лукавство.
«Савченко – ніякий не політик. Вона – змучена жінка, що кинула себе в політику наступного дня після звільнення з в’язниці. Вона тільки вчиться бути політиком і може ніколи їм не стати. У нас перед очима чимало депутатів, які мають до політики досить умовне відношення», – підкреслив автор. 
У підсумку він зауважив, що з того моменту, як літак зі звільненою заручницею приземлився в Борисполі, ми повинні думати не про Савченко та її спроби відповідати власному образу, а  про тих, хто залишився в путінських катівнях. 

Коментарi

Коментарiв