У Кабміні пояснили, чи вплине підвищення зарплат на пенсії

156
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що підвищення мінімальної зарплати в Україні призведе до подальшого наповнення бюджету Пенсійного фонду.

«Уряд сьогодні став на шлях поступового і ефективного збільшення усіх соціальних стандартів (включаючи пенсії). Ми діємо у межах своїх можливостей. Згадайте, яка ситуація була рік тому, коли протягом двох років не індексувалися жодні соціальні виплати – ні мінімальна пенсія, ні мінімальна зарплата. Три роки вона була заморожена на одному рівні. Ми проводимо реформи, щоб робити усі соціальні стандарти», – повідомив Розенко.
В ефірі Еспресо він також зауважив, що підвищення мінімальної зарплати веде до подальшого наповнення пенсійного фонду. Зокрема, додатковий ресурс на першому етапі становитиме 7-10 мільярдів гривень. 
За словами віце-прем’єра, рівень пенсійного забезпечення зростатиме при зростанні економіки і зростанні зарплат в Україні, оскільки пенсія – це похідна від заробітної плати. І «при середній зарплаті у 2 тисячі гривень ніколи не буде в українців вища пенсія, ніж 1,5 тисячі гривень». 
Нагадаємо, раніше Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд планує збільшити мінімальну заробітну плату вже з 2017 року до рівня 3200 гривень, хоча до цього планували збільшити цей показник лише до 1600 гривень. 

Коментарi

Коментарiв