Російський політик розповів, чи Путін планує забратися з Донбасу

168
Російський політик, бізнесмен Константін Боровой висловив думку, що Президент РФ Владімір Путін погодився на «дорожню карту» та поліцейську місію ОБСЄ на Донбасі лише тому, що йому вдавалося дурити переговорників.

«Після інтенсивного тиску чому б не піти на поступки, які на ділі ні до чого не зобов’язують? Зрозуміло, що ніякої «дорожньої карти» не буде. У Путіна одна мета – створення нестабільності в Україні. Він виведе війська тільки у випадку появи небезпеки для його влади», – висловив думку в інтерв’ю Обозревателю Боровий.
За його словами, Путін і надалі продовжуватиме крутити голову Заходу, і там це всі добре розуміють. Щоправда, для Європи «переговорний процес навіть важливіший за результат».
Додамо, раніше Боровой заявив, що нині головною метою російського президента є втриматися при владі. Саме для цього йому потрібна перемога скандального республіканця Дональд Трампа на президентських виборах у США.
«Путіну зараз потрібні контакти, щоб зберегти свою присутність на рівні міжнародних відносин. Всім зрозуміло, що Путін – звичайний бандит, але він згоден на те, щоб різні політики продовжували робити вигляд, що він повноцінний керівник країни. Трамп йому потрібен саме для цього», – зауважив російський опозиціонер.

Коментарi

Коментарiв