Секта путіністів розповзлася по всьому світові – журналіст

197
Російський журналіст Алєксандр Сотнік пояснив, чому порівнювати Президента РФ Владіміра Путіна і Адольфа Гітлера не зовсім доречно, хоча у них дійсно так багато схожого. 

За словами Сотніка, некоректно порівнювати такі особистості як Путін і Гітлер, оскільки чинний Президент Росії хоча і є продуктом пропаганди, однак пострадянської, яка не має ідеології.
«У Гітлера була машина пропаганди, що діяла протягом 12 років. Ефективність пропаганди нацистів порівняно з сьогоднішніми технологіями просто вражає. Гітлерівці поширили коричневу заразу так швидко ще й тому, що володіли ідеологічними расистськими установками. Вермахт також посилив ефект. Війна завжди помножує той предмет, який її пропагує, тому Гітлер досить швидко став певним символом, якщо не іконою війни. Безумовно, сатанинською», – наголосив у своєму Facebook журналіст. 
Щоправда, як він зауважив, Путін також є продуктом пропаганди. «Але ця пропаганда є пострадянською, що виросла на грунті, просякнутому «совком». Він не має ідеології («русскій мір» – фейк, абсолютно вигадана конструкція), але є неперевершеним спекулянтом на ринку віджилих радянських «понять і цінностей». 
На його думку, якраз це і є джерелом підтримки «ковбасних емігрантів» за кордоном» та «псевдопатріотичного люмпенського виття на батьківщин». Також він підкреслив, що Путін фактично не пропонує нічого, крім реваншистської сатисфакції, паразитуючи на комплексах імперських образ. 
«Весь цей дитячий набір із «штанами на лямках» успішно продається саме завдяки закомплексованості «совків». Користуючись нинішніми формами комунікацій, путіністи розвинули успішну мережу своїх сектантів у всьому світі. Це саме секта, і її слід заборонити у всьому світі», – підсумував автор. 

Коментарi

Коментарiв