Очільниця НАЗК знайшла цапа-відбувайла у зриві е-декларування

201
Глава Національного агентства з питань запобігання корупції України Наталія Корчак поклала відповідальність за проблеми з системою електронного декларування на адміністратора системи, Державне підприємство Українські спеціальні системи. 

«Сьогодні Держспецзв’язок доповів, що система працює, але технічні служби НАЗК станом на цю хвилину фіксують, що навантаження на серверне обладнання, яке забезпечує прийняття, оброблення і накопичення інформації системи електронного декларування складає не більше 10%», − заявила у своєму Facebook Корчак.
За її словами, насправді всі баги та помилки у програмному забезпеченні були усунені ще 25 жовтня.
«Перебіг подій останнього дня свідчить про неспроможність адміністратора та хостинг-провайдера системи – ДП УСС забезпечити необхідну пропускну здатність магістральних каналів зв’язку та канального мережевого обладнання до системи. У свою чергу, така ситуація обмежує якісний доступ декларантів до серверного обладнання ІТС Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави», − наголосила очільниця НАЗК.
Також вона повідомила, що звернулась до хостинг-провайдера та адміністратора системи з вимогою негайно усунути всі перешкоди, які заважають декларантам безперешкодно та якісно виконати свої законні обов’язки щодо подання електронних декларацій.
«В іншому випадку НАЗК змушене буде розглянути питання про звернення до правоохоронних органів стосовно порушення кримінальної справи щодо зриву електронного декларування», − підкреслила посадовець. 
Додамо, термін подання електронних декларацій доходів чиновників в Україні спливає вже 30 жовтня 2016 року.

Коментарi

Коментарiв