Парламент нездатен ухвалювати необхідні для України рішення – нардеп

203
Народний депутат України від ВО «Свобода» Андрій Іллєнко розкритикував неспроможність Верховної Ради ухвалити рішення щодо візового режиму з Росією на тлі кремлівської агресії.

«Щодо візового режиму: в нашій програмі це питання було ще десять років тому. Багато з тих, хто сьогодні називає себе патріотами, тоді казали, що ми провокатори. Сьогодні очевидно, що треба не просто візовий режим вводити, а треба робити те, що треба було робити від самого початку російської агресії: розірвати дипломатичні стосунки з агресором», − заявив Іллєнко.
За його словами, у нинішній ситуації необхідно припиняти бізнес російський на території України і роботу російських ЗМІ. 
«Ініціативу щодо візового режиму не поставили на голосування з однієї простої причини: після певних політичних консультацій стало очевидно, що депутатів у парламенті, які готові за це проголосувати, недостатньо», − наголосив в ефірі 112 нардеп. 
«І насамперед це була позиція «БПП» і, власне, це була заява МЗС, що цього не треба робити. Це перетворилося на певний пінг-понг: кожен намагався заробити свої електоральні бали. До реальних дій справа не дійшла. Хтось на цьому пропіарився, що він це запропонував, але результат не забезпечено», − зауважив парламентар. 
«Я вважаю, що це поганий симптом, тому що це показує, що ВР сьогодні не може ухвалювати політичних рішень, які дійсно є в інтересах України і захищають нашу національну безпеку», − підкреслив націоналіст.

Коментарi

Коментарiв