Пошта Суркова – лише початок грандіозної помсти Заходу проти Росії – політолог

195
Російський політолог, учений і публіцист Андрєй Піонтковскій висловив думку, що злам пошти помічника Путіна Владіслава Суркова є лише початком помсти Заходу проти Росії.

На думку Піонтковского, злам пошти Суркова може свідчити про те, що США і Захід в цілому вирішили помститися Москві за її численні хакерські атаки. Він зауважив, що викриття не мають сенсаційного характеру, але в сумі з іншими факторами, зокрема з тим, що Захід уже не соромлячись називає перших осіб Росії військовими злочинцями – усе це призведе до того, що Путіна, його праву руку в особі Суркова та інших судитимуть в міжнародному суді в Ґаазі.
«Навіщо Путіну звільняти Суркова після скандалу з поштою? Путін змусив Меркель і Олланда в порушення режиму санкцій приймати Суркова за столом переговорів, він сидів по праву руку від Штайнмайєра, як ви пам’ятаєте. Такої честі були удостоєні лише двоє підлеглих Путіна – Лавров і Сурков», – зауважив політолог.
За його словами, це демонструє, що Сурков  –  підручний номер один численних військових злочинів Путіна в Україні. 
«Власне, всі ці викриття не носять сенсаційного характеру. В принципі, ми знали, що робить Путін в Україні і яку роль відіграє Сурков. Але тепер це документально підтверджено. Я абсолютно переконаний, що ці матеріали автентичні, що ці листи – справжні», – наголосив у статті для Апострофа.
Крім того, він підкреслив, що ця «демонстрація нижньої білизни Суркова» лише  – тільки початок. 
«І це заслуга не тільки українських хакерів і СБУ, але, можливо, спільна координована акція Заходу. Адже не дарма ж на такому високому рівні – з вуст віце-президента США Байдена – Москві були обіцяні відповідні заходи після хакерських атак по Вашингтону», – підсумував публіцист. 

Коментарi

Коментарiв