Нові заяви Савченко показали її проросійську позицію – експерт

165
Політичний експерт Сергій Таран прокоментував візит народного депутата України Надії Савченко до Москви, куди вона приїздила підтримувати українських політв’язнів.

Сергій Таран зауважив, що якби Савченко перед своїм візитом до Росії не робила суперечливих заяв, напевно, цей візит по-іншому сприйняло би суспільство.
«Ті заяви, які вона робила перед візитом, вони, м’яко кажучи, були дивними. Щодо того, що потрібно з терористами домовлятися і для цього їм достатньо усміхнутися і щодо того, що нам потрібна федералізація країни і що конфлікт виявляється почався через те, що люди на Донбасі почали повставати проти центральної влади», − наголосив в ефірі Еспресо політолог. 
Крім того, він наголосив, що це абсолютно російська позиція, яка свідчить про те, що у нашій країні серйозний внутрішній конфлікт.
«І було дивно, що людина засуджена російським судом за тероризм, за вбивство мирних людей, за вбивство журналістів (за версією російського суду)  після цього вільно їде в цю країну, перетинає кордон і там підтримує терористів, згідно російської версії», − підкреслив експерт.

Коментарi

Коментарiв