Політика – це царина брехні – нардеп

248
Народний депутат України, активіст Ігор Луценко розповів, чому сьогодні все більше «нікчемних людей підіймається по соціальному ліфту».

«Політика – це царина брехні. А найкраще у брехні вправний той, для кого взагалі немає поняття правди. Я дивлюся на народних депутатів і ставлю собі запитання: «Чому так багато пустих особистостей?». Є біблейська цитата: «Не жаркий, не холодний, і для Бога противний». От вони реально противні. Цікавих, феєричних людей там дуже мало», – наголосив Луценко.
За його словами, така ситуація склалася це через те, що це все є достатньо штучним: абстрактні бренди, лідери фракцій. І вони собі набирають тих людей, які для них є зручними.
«Так само є абстрактні образи мажоритарників, які ще більше не відповідають своїй дійсності. І оця найбільш нейтральна маса потрапляє в парламент. Я думаю, що ніщо не завадить, якщо ми почнемо експериментувати: з електронною демократією, якісь конституції придумувати», – зауважив в ефірі 112 нардеп.
«Давайте міняти форму демократії, тому що ця демократія у нас, очевидно, не працює. Ми голосуємо, а в результаті виходять негідники, причому, нецікаві негідники. Гірше вже не стане, тому що так, як погано зараз, навряд чи вже буде», – підкреслив парламентар.

Коментарi

Коментарiв