Україна має підстави подати до суду на США і Британію – російський опозиціонер

311
Колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов, який був єдиним, хто проголосував проти анексії Криму, заявив, що Україна може подати до суду на США і Велику Британію у зв’язку з невиконанням узятих на себе зобов’язань.

«Те, що Київ більшою мірою орієнтується на Сполучені Штати, ніж на Євросоюз, я маю на увазі українську еліту, це добре видно з настроїв. Тут теж усі вважають, що центр влади перебуває у Вашингтоні. Інша справа, чи хочуть американці цю владу використовувати для будь-чого, що пов’язано з Україною? Тут у мене є великі сумніви», – висловив думку Пономарьов, додавши, що США перекладають вирішення проблем України на Європу.
«Поки позиція адміністрації Обами, яку я чув у всіх приватних розмовах, полягає в тому, що Україна – це європейська проблема, європейці повинні грати першу скрипку у вирішенні цієї проблеми. Саме тому «нормандський формат» влаштований таким чином, яким він влаштований», – наголосив екс-депутат.
На його думку, в цей склад необхідно було включити США, оскільки саме Сполучені Штати і Велика Британія нарівні з Росією були гарантами цілісності України в разі відмови України від своєї ядерної зброї. Щоправда, і досі за цими рахунками ніхто не відповів – передає Гордон.
Крім того, політик зауважив, що в України є всі підстави подавати в міжнародний суд на США і на Велику Британію, які «не впоралися зі взятими на себе в Будапешті зобов’язаннями».
«Є очевидний абсолютний брак волі у всіх без винятку учасників процесу. У Президента Росії  Путіна не вистачає волі визнати «ДНР» та «ЛНР», я вже не кажу про приєднання до Росії, а у всіх інших не вистачає волі хоч що-небудь проти Путіна зробити», – підкреслив Пономарьов.

Коментарi

Коментарiв