Настя Рудніцька: Про тих, для кого понти і лобстери дорожчі за людське життя

242
Чим більше наші шановні народні обранці і інша нечисть заповнює е-декларації, тим більше я впадаю в депресію. І це не враховуючи той факт, що, як сказав один із експертів, декларують лише те, що неможливо сховати.
Пані Гонтарєва задекларувала 1,8 мільйона доларів і 62 тисяч гривень на банківських рахунках (це, напевно, так, на кишенькові витрати її гламурного песика чи кота). А тепер помножте цю цифру на 25 – приблизно 45 мільйонів гривень (ну і плюс ті копієчки у 62 тисячі).
Лише одне питання – куди шановним панам усе це лізе? Мою дурну голову не покидають думки про те, скільки життів можна було би врятувати на гроші, які лежать на дні депутатських кишень. Щодня по кожному телеканалу ми чуємо щось на кшталт «допоможіть Марійці/Петрику – потрібно 100 тисяч на лікування». А вони чомусь не чують.
Не люблю песимізму, але ненароком думаєш – чи є майбутнє у країни, де для більшості представників «еліти» понтонутися новеньким швейцарським годинником або наїсти пузце лобстерами і салом у шоколаді важливіше, аніж знати, що ти врятував чиєсь життя?
Є. Інакше і бути не може. Занадто багато крові пролилося, занадто багато життів покладено за те, аби рано чи пізно Україна таки стала країною, де людина для всіх і кожного стоїть вище за чиїсь коштовності, понти і імперські замашки.

Коментарi

Коментарiв