Переплюнув «храм і Святого Миколая»: нардеп задекларував святі мощі

170
Народний депутат України від Радикальної партії Андрій Лозовий здивував українців своєю декларацією про доходи і майно.

Відповідно до Єдиного державного реєстру декларацій, Андрій Лозовий задекларував колекцію з 72 ікон, колекцію з 32 одиниць холодної зброї 19-20 століття і хрест-енколпіон зі святими мощами 13 століття.
Крім того, нардеп зазначив у декларації колекцію вин з 186 пляшок, 8 картин, 5 годинників, зарплату за рік в розмірі 69 490 гривень і 80 559 гривень коштів, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень. Крім того, вказані 50 тисяч доларів, 150 тисяч євро та 800 тисяч гривень готівкою.
«Ну, трильйон, картини, годинники. Але от щоб Святі мощі в будинку тримати під ліжком та ще декларувати їх – це вже зовсім навіть і не смішно і не сумно, а якось безнадійно», – прокоментував декларацію «радикала» у своєму Facebook журналіст Олексій Мацука.
Нагадаємо, напередодні народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Анатолій Матвієнко задекларував храм Успіння Пресвятої Богородиці площею 40,9 кв. м, який розташований у селі Бирлівка Вінницької області, а позафракційний парламентар Володимир Парасюк зазначив у своєму декларації, що годинник за 8 тисяч гривень йому «приніс Святий Миколай».

Коментарi

Коментарiв