Савченко нашкодила захисту українського політв’язня Кремля

231
Адвокат журналіста Романа Сущенка, якого незаконно ув’язнили в Росії, Марк Фейгін заявив, що народний депутат України Надія Савченко створила додаткові проблеми для захисту.

В ефірі Еспресо Фегйін наголосив, що візит народного депутата Надії Савченко створив йому додаткові проблеми у справі захисту ув’язненого українського журналіста Романа Сущенка.
«Судіть самі. Я говорив про те, що Роман Сущенко приїхав 30 вересня о Москву з Парижа, а ввечері він вже був у в’язниці. Ви уявляєте!? Вранці ви в «Шарль де Ґоль», а ввечері вже в російській в’язниці. Ось я і кажу, що це дуже небезпечно українцям їздити і тут, раптом, така ініціатива з приїздом, спорадична», – підкреслив адвокат.
«У такій ситуації мої слова обнуляються, і заклики до родичів тих, хто сидять, обнуляються також», – зауважив він, додавши, що візит Савченко вплинув на деяких близьких Романа Сущенка, які висловлюють бажання приїхати до Москви та підтримати бранця.
«Я ж повинен їх застерігати, я повинен навпаки говорити, що це небезпечно. Адже якщо їх візьмуть під варту, хто буде за це відповідати!? Не Надія ж Савченко», – обурено зазначив адвокат.

Коментарi

Коментарiв