Як церковна миша: Тимошенко оприлюднила свою е-декларацію

193
Очільниця «Батьківщини» Юлія Тимошенко оприлюднила електронну декларацію про доходи, в якій вказала, що не має ні власного житла, ні автомобілів, натомість володіє лише ювелірними виробами.

Відповідно до е-декларації про доходи Тимошенко, вона орендує житловий будинок загальною площею 588 квадратних метрів і дві земельні ділянки, площа яких становить 1500 квадратних метрів і 1862 квадратних метрів.
Щоправда, вона вказала, що у своїй власності має дорогоцінні сережки, кільце, намисто та підвіску.
Зарплата лідерки «Батьківщини» у Верховній Раді становила більше 75 тисяч гривень. Крім того, вона отримала майже 80 тисяч гривень як кошти на виконання депутатських повноважень.
На банківський рахунках Тимошенко є близько 486 тисяч гривень, а готівкою Юлія Володимирівна задекларувала 318 тисяч гривень.
Згідно з документом, основними коштами у родині володіє її чоловік – Олександр. Він є власником дев’яти компаній, серед яких є й такі, як «Леді Ю», «Євразійський торговий дім» і «Проект А». Щоправда 100% прав він має лише в одній з них. Також чоловік Тимошенко має у своїй власності автомобілі Mercedes-Benz GL-350 CDI (20014 рік випуску; 1,2 мільйона гривень) і ГАЗ (1984 рік випуску 79,7 тисяч гривень).
У банках пан Олександр зберігає понад 3 мільйони гривень, а готівкою 270 тисяч доларів, 360 тисяч гривень і 163 тисячі євро. Крім того, у цілому він отримав понад 3,2 мільйона гривень іноземного доходу та майже 66 тисяч гривень страхових виплат.

Коментарi

Коментарiв