Експерт пояснив, чому Росія влаштувала істерику через емблему української розвідки

295
Військовий експерт Олексій Арестович прокоментував реакцію Росії на «нову» емблему української розвідки.

Арестович нагадав, що військова розвідка України змінила емблему дуже давно – «їй вже, напевно, рік із гаком». Тим не менше, її побачили лише зараз. Він зауважив, що це просто особливо не афішували, а ось напередодні до презентації Президентом України нового начальника головного управління показали її в якості фону.
«І росіяни реагують не стільки на саму емблему, скільки на присутність президента на її фоні і на напис: «Україна – понад усе». Вони ж проводять паралелі з «Deutschland über alles!». Росіян «розковбасило» від такого поєднання», – наголосив експерт.
Він зазначив, що насправді складно сказати, чи випадкові такі збіги у частині символів – сови і кажана, а також слів в гімнах. За його словами, вони можуть бути випадковими, невипадковими або частково випадковим – тобто логіку вкладали не в усі символи, а в один або два.
«Із Росією ми будемо воювати завжди: сова ловить кажанів. І розвідка це розуміє краще, ніж хто б то не був. Так само, як і контррозвідка СБУ, яка зробила аналогічну емблему: де орел зловив двоголову змію з коронами Російської імперії. Розвідники це розуміють набагато краще, ніж прості громадяни», – зауважив фахівець.
«У нас чітко визначено статус двосторонніх відносин: йде війна між Росією і Україною. І йде вона 26-й рік уже. Росія ні на секунду з моменту оголошення незалежності Україною не припиняла цих спроб», – пише у статті для Апострофа Арестович.
Він підкреслив, що нині війна просто перейшла у гостру фазу. «Зараз ми вже вбиваємо росіян, а вони вбивають нас. І росіяни забрали у нас 7% території. Як ще можна погіршити відносини, у мене вже, якщо чесно, не дуже вкладається в голові. Ми чітко показали росіянам, кого вважаємо своїм ворогом, відтепер і назавжди. Щоб у них не було ілюзій».

Коментарi

Коментарiв