Росія провокує в Україні війну силовиків – політтехнолог

161
Політтехнолог Тарас Березовець зауважив, що протягом останнього часу в Україні не без «допомоги» РФ усе більше набирають обертів протиріччя силових відомств.

«В Україні активно провокується війна силових відомств. Все це відбувається на тлі безперервних спроб розгойдати внутрішню ситуацію з розрахунком на дострокові вибори. Спочатку Верховної Ради, потім Президента», – висловив думку у своєму Facebook Березовець.
За його словами, розробники сценарію війни силовиків спочатку поставили за мету дискредитацію як роботу цілих відомств, так і персонально їх керівників.
«Почалося все з роботи Нацполіції з численною критикою по роботі новоствореного відомства. Потім активно взялися за Генпрокуратуру. Паралельно працювали проти СБУ та НАБУ. Потім задіяли сценарій зіткнення відомств – ГПУ і НАБУ (історія зі стеженням). Після цього було вкидання інформації з метою «стравити» МВС і Генпрокуратуру (справа проти Авакова)», – наголосив експерт.
Крім того, він зауважив, що й самі силовики все це розуміють та відстежують.
«До речі, такі ж оцінки у наших колег із західних спецслужб. Замовник всього цього дійства також зрозумілий – Кремль і внутрішні посібники. Виконавці – «корисні маріонетки» з числа доморощених активістів і політиків, а також російські олігархи, які нещодавно отримали український паспорт. У сухому залишку: силовики будуть триматися, так як війна всіх проти всіх – прямий шлях до анархії, а виконавцям можна побажати гарного настрою, триматися, поки вийде. Але вийти може недовго», підсумував політтехнолог.

Коментарi

Коментарiв