Аслунд знайшов несподіваний позитив у мільйонних деклараціях українських політиків

286
Провідний експерт американського аналітичного центру Atlantic Counil Андерс Аслунд прокоментував космічні багатства, які декларують українські політики і чиновники.

На думку Аслунда, декларування українськими політиками та чиновниками значного багатства, вказує на те, що вони відповідально ставляться до зобов’язання інформувати громадськість про свої статки, що позитивно відрізняє Україну від Росії.
«Українські новини переповнені повідомленнями про декларації посадовців. Вони справді декларують вражаюче багатство, а це вказує на те, що на відміну від Росії, в Україні до цього зобов’язання чиновники поставились серйозно», – зауважив у своєму Twitter експерт.
Крім того, як він підкреслив, декларування чиновниками значних сум готівки є доказом того, що чиновники не довіряють банківській системі.
«Найвідоміші українські чиновники декларують, що тримають по мільйону доларів готівкою вдома. Вони не довіряють банкам, євро чи гривні, жодних рублів», – наголосив Аслунд.
Систему українського електронного декларування доходів похвалив і директораПрограми розвитку ООН в Україні Ян Томас Хіємстр, за словами якого – це «потужний інструмент боротьби із корупцією».

Коментарi

Коментарiв