Шокуючі е-декларації – лише верхівка айсберга – експерт

261
Співзасновник освітніх курсів Prometheus Іван Примаченко спрогнозував, що нинішній резонансний через е-декларації українських політиків – лише початок чогось масштабного.

Примаченко зауважив, що багатство українських топ-політиків – ні для кого не новина. 
«Але це як із якимось Тадж-Махалом: можна скільки завгодно читати про нього у Вікіпедії, дивитися фотки в інтернеті і слухати розповіді мандрівників, але допоки ти не побачив його своїми очима, ти не зможеш пережити потрясіння від зіткнення з реальним досвідом. І цей досвід, у ситуації з топ-чиновниками, викликає зовсім не благоговіння, а геть інші почуття: огиду і гнів. І це добре. Оскільки це тільки початок», – наголосив експерт.
На його думку, уже зовсім скоро завдяки журналістським розслідуванням, діяльності НАБУ і звичайним громадянам, «які з подивом не знайдуть у деклараціях своїх видатних сусідів тієї чи іншої нерухомості, літаків і пароплавів», ми дізнаємося, що і задеклароване сьогодні майно лише верхівка айсберга. 
«І понесуться корупційні скандали, кримінальні справи та суди. А в старих судах почнуть масово штампувати виправдувальні вироки для всіх, крім тих, на кого захочуть наїхати зверху зразково показово. І тоді ми знову відчуємо гнів. Але це буде корисно, адже гнів – це добре знаряддя, а іноді й найкраще», – підкреслив у своєму Facebook фахівець. 
 

Коментарi

Коментарiв