Україна може стати найкращою країною світу – російський історик

273
Відомий російський історик, учений і режисер Євгєній Понасєнков пояснив, як, на його думку, Україна зможе повернути Крим.

На думку Понасєнкова, якщо Україна стане економічно сильною та ефективною країною, то до неї побіжать всі, хто може, з бідних територій. 
«Я нагадаю, що один із пунктів, яким вміло скористалися наші хлопці з Кремля, – це був момент пенсій. Наша пропаганда говорила, що будуть великі пенсії. І величезна кількість кримчан відчула неймовірний дух нового патріотизму і захотіла пенсій, вони не подумали про юридичні та політичні наслідки, я вже не кажу про якісь клятви вірності, це взагалі остання справа щодо приматів», – зауважив учений.
Він нагадав, що такі самі «пропагандистські штучки» були і щодо Донбасу.
«Тамтешнє населення місцеві хлопці-ляльководи спокушали високими пенсіями та усілякими виплатами бюджетного походження. І, природно, примати подумали: «Ой, ой, ой, шматок буде жирненький». І в підсумку отримали такий шматок жирний, що багатьох уже немає в живих від такої «духовності», – наголосив в інтерв’ю Апострофу історик. 
За його словами, для того, аби бути ефективною європейською країною, Україні необхідно проаналізувати всі основні сьогоднішні тренди в Росії і робити з точністю до навпаки. 
«Якщо ви зробите так, то я даю гарантію, що ви станете найкращою країною світу, тому що ви – нові, у вас більше можливостей для розвитку, ніж в успішних, але старих європейських країн і навіть у США. Темпи розвитку при відмові від середньовічного мракобісся будуть феноменальні», – стверджує науковець. 
«У вас неймовірно енергійна нація, але ви, як і росіяни, абсолютно неструктуровані і з жахливими рудиментами «совка» і містечковості – це все треба витравлювати. Тому не треба кричати на всіх кутах про «велич України» (як тут волають про «велич Росії»), краще займіться конкретними справами: виростіть у себе на хуторі краще і якісніше, зробіть якусь сучасну IT-технологію, яка зможе вас збагатити, яка знадобиться всьому світу. Якщо ви зробите подібне, то завтра Україна отримає все, що завгодно, будь-які території в плані ринків збуту, а далі вони захочуть і приєднатися», – висловив думку режисер. 

Коментарi

Коментарiв