Не уявляю, як 6 мільйонів бабусь заповнюватимуть е-декларації –нардеп

174
Лідер громадського руху «Рідна країна», позафракційний народний депутат Микола Томенко, який вийшов зі складу «БПП», прокоментував ініціативу Національної ради реформ України про те, аби всі українці заповнювали електронні декларації про доходи.

На думку Томенка, заповнення електронних декларацій про доходи і майно необхідно звести до тих осіб, які мають доступ до державних коштів, а не змушувати це робити кожного українця. 
«Я критично ставлюся до того, щоб усі українці подавали декларації. Не уявляю, як 6,5 мільйонів бабусь, які отримують мінімальну пенсію 1300 гривень, будуть збирати документи і з електронним кодом будуть заповнювати у комп’ютері. Ці хвилі потрібно синхронізувати до тих, хто має справу з державними коштами – до керівника державного комунального підприємства. У кого є теоретичні можливості», – наголосив в ефірі Еспресо лідер руху.
Крім того, він зауважив, що нульові декларації будуть можливими лише тоді, коли Україна стане багатою державою. Відповідно, поки ця процедура не має такої необхідності в нашій країні.

Коментарi

Коментарiв