Ігор Овчар: Про святих і непорочних корупціонерів

192
Чисельні інфоложкомойкіни #Мінстець та маститі #йов*облогери розганяють по мережі «меседж» про те, що «ета ніцивілізовано, ніпаєврапєйскі заглядивать другім у кармани», що «отобрать і падєліть» – це совок. 
Тобто закликають націю до думки, що строго контролювати чиновників та конфісковувати у казнокрадів накрадене – це совок і нецивілізовано. 
До прочитання цих владодупозалежних дебілів я й не знав, що Німеччина, Франція, Японія, Канада, Австралія, США, Англія тощо – це нецивілізований совок. Бо там заглядають навіть у спальні під ліжко до чиновників та конфісковують все, що не задекларовано, або задекларовано, але не пояснено чиновником звідки взято.
Мало того, я вам, пропагандисти задрипані, взагалі страшну річ нагадаю: Якщо чиновника чи політика на цивілізованому Заході лише запідозрять хоч в чомусь фінансово-негарному, то він миттю подає у відставку. Щоб не дай боже хтось із громадськості не запідозрив, що політик чи чиновник хоче якось вплинути на подальше детальне розслідування його діяльності на посаді. Бо інакше хоч з країни втікай – проходу більше не дадуть, негайна політична смерть, або і реальний строк, діти та внуки ще відмивати фамільну репутацію будуть. 
А у нас це політично-злодійське «воно», що вже по вуха лайні зловживань та зі сталим корупційним смородом від всієї попередньої діяльності, але сорому не йме навіть близько! Навпаки! Воно одразу вилазить на трибуну та верещить про «політичні замовлення» та про «гібридну війну» особисто проти нього – святого і непорочного. 
І надалі це воно з усіх сил та за допомогою кругової поруки з такими ж – тримається зубами за владне крісло з маленькою зарплатнею, що смішно виглядає на тлі решти «заробленого» в їхніх е-деклараціях.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв