Нідерланди хочуть використати асоціацію України з ЄС у своїх інтересах – ІноЗМІ

128
Низка французьких журналістів висловила думку, що Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте намагається виграти час для себе завдяки асоціації України з Європейським Союзом.

У статті авторитетного французького видання Le Monde йдеться про те, що Марк Рютте намагається отримати чергову відстрочку, щоб почати нові переговори з керівництвом ЄС про Угоду про асоціацію з Україною. Проте це ризикований крок.
Таким чином нідерландський Прем’єр намагається домогтися поступок для своєї країни. Зокрема, йдеться про гарантії, що Нідерландам не доведеться підтримувати Україну фінансово, українські заробітчани не будуть мати права вільно пересуватися, а асоціація – це не передвісник членства України в Євросоюзі. 
Видання стверджує, що Рютте передасть текст угоди на розгляд в обох палатах своєї країни лише після ствердних відповідей на усі ці аспекти. 
Неофіційні джерела запевнили, що Прем’єр Нідерландів пообіцяв внести зміни в законодавство щодо референдумів, щоб у майбутньому торговельні угоди не могли ставати темою для всенародного голосування. Щоправда, сам Рютте заявив, що не йшов на жодні поступки.

Коментарi

Коментарiв