Комітет ВРУ визнав корупціогенним скандальний закон про спецконфіскацію

193
Заступник голови Комітету ВРУ з питань  запобігання і протидії корупції, позафракційний депутат Борислав Береза повідомив, що законопроект про спецконфіскацію не знайшов підтримки комітету. 

«Комітет із протидії корупції проводив експертизу на наявність корупціогенних чинників проекту закону України про спецконфіскацію 5142, поданий Кабміном. Законопроект визнано корупціогенним. Треба визнати, що цей законопроект, об’єктивно, вже набагато кращий, ніж попередні, хоча і не знайшов підтримки нашого комітету», – повідомив у своєму Facebook Береза.
Крім того, нардеп нагадав, що законопроект не знайшов підтримки європейських партнерів.
«Головне, що бентежить в цьому законі – це те, що є небезпека вживання його до осіб, які не мають відношення до Януковича і його поплічників. А потім будь-який громадянин України, який попаде під цей закон, повинен буде через довгі судові тяжби повертати своє майно», – зауважив парламентар.
За його словами, «коаліційні депутати чомусь не хочуть писати адресний закон». 
Додамо, під час засідання 2 листопада Комітет ВРУ з питань правової політики та правосуддя вирішив рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу проект закону про спецконфіскацію.

Коментарi

Коментарiв