Нардепи жорстко затролили Добкіна-молодшого через поведінку в Раді

241
Низка народний депутатів України прокоментували відео з колегою Дмитром Добкіним, на якому його поведінка нагадує поведінку під дією наркотичних речовин.

«Можливо, він вперше бачив таку цифру, можливо, його так розчарувала ціна за тур і він хотів туди поїхати, а йому сказали, що це так дорого. Можливо, він таким чином на це відреагував. Мені здається, що передчасно говорити про впливи певних речовин, тому що такі оцінки може дати тільки нарколог, фахівець, і за візуальними ознаками навіть фахівець не може зробити такий висновок», – наголосила у коментарі 112 нардеп від «БПП» Ольга Червакова. 
«Мені незрозуміло, що взагалі у сесійній залі роблять деякі депутати, які не ведуть активної депутатської роботи, які не ведуть роботи у комітетах, які не виступають під час обговорення законопроектів, які навіть не голосують», – додала парламентар.
«Я не знаю, що це могло бути, але я не бачив жодного прикладу дивної поведінки своїх колег, яка б викликала підозру, що це якісь психотропні засоби. Є просто божевільні люди, які стабільно божевільні, у яких немає змін. Крім Добкіна. І відео я ніколи не бачив, на щастя, можливо. Мої пізнання в туристичній індустрії не підказують жодного варіанту, що можна робити за такі гроші в турі», – зазначив нардеп від фракції «Батьківщина» Ігор Луценко.
«За ним це вже неодноразово було помічено, що він під дією якихось хімічних, а може й не хімічних речовин. Можливо, це наркотики, я не знаю. Так воно виглядає, що це щось таке галюциногенне. Бо адекватна людина так не поводиться… Я сиджу у ВР не так далеко від них, але я деколи помічав таку його поведінку. Навіть деколи сміялися з нього. Я на телефон навіть знімав одного разу, що було помічено, що він не звертає на щось увагу. Таке відчуття, що щось вживає», – підкреслив позафракційний Володимир Парасюк.

Коментарi

Коментарiв