Росія – двоголова курка, якій відрубали дві макітри – журналіст-утікач

420
Російський журналіст-утікач, блогер Алєксандр Сотнік пояснив, чому терміново покинув Росію і переїхав до Грузії.

«Бути громадянином фашистської держави і займатися при цьому незалежною журналістикою – це пов’язано з такого собі роду ризиком. Тому загадувати на великий проміжок часу було би нерозумно», – зауважив Сотнік.
За його словами, Росія вже зруйнована, а люди перебувають у стані апатії.
«У такій глибокій апатії, що вони усвідомлюють, що нічого не можуть змінити, що від них дійсно нічого не залежить, і що нічого хорошого не світить. Дуже важливий матеріал у нас був тиждень тому із Курської області, коли наш кореспондент приїхав у глухе село, де залишилися одні старі, а молодь – кілька молодих людей – безпросипно п’є. Там пустують поля, там ніхто не працює. На простий народ усім наплювати, і так фактично живе вся Росія», – наголосив в інтерв’ю ТСН журналіст. 
Крім того, на його думку, кремлівський лідер Владімір Путін чіплятиметься за владу до самої фізичної смерті: «Це гра, з якої є лише один вихід – уперед ногами. Він стільки накоїв за ці 17 років – і лиха, і злочинів, що живим із цієї гри він не вийде». 
«Сьогоднішня Росія нагадує двоголову імперську курку, якій уже відрубали дві макітри, кинули на землю, а вона досі бігає по задньому двору, шокуючи місцевих своєю життєздатністю. Але воно скоро благополучно здохне. Це логічно», – зазначив блогер.

Коментарi

Коментарiв