Гадила Україні, тепер буде гадити Росії – публіцист про «няш-мяш»

226
Український публіцист, журналіст, ведучий Віталій Портніков прокоментував депутатство колишнього «прокурора» Криму Наталії Поклонської, відомої як «няш-мяш». 

«Росіяни ще не раз пошкодують, що на хвилі «кримнашу» придбали в народні депутати істеричну Наталю Поклонську, колишнього фейкового кримського прокурора. Поклонська готова гадити у новій країні проживання так само активно, як вона гадила Україні, оскільки саме у прагненні зіпсувати людям життя зрадниця бачить своє справжнє покликання», – зауважив у статті для Крим.Реалії публіцист.
«Уже напередодні обрання Поклонської в Державну Думу я задавався питанням: чому їй вдасться залучити до себе увагу, якщо роль головної божевільної Держдуми монополізована Іриною Яровою. І, судячи з обрання на пост заступника голови Державної Думи, Ярова не має наміру ділитися лаврами з відставною кримською Прокуроршою. Так що ж робити нашій мультиплікаціній героїні?», – іронізує Портніков. 
 
«Переміщатися в інший мультик – про самодержавство, православ’я і народність. Поклонська вирішила грати роль переконаною монархістки і захисниці честі царської сім’ї. Першою жертвою нової юродивої став фільм відомого російського режисера Олексія Учителя про знамениту балерині Матильді Кшесинську», – наголосив журналіст.
Він нагадав, що Ксешинська підтримувала стосунки з останнім імператором – і це настільки не таємниця, що навіть школярі знають про роман танцівниці і монарха. 
«І, природно, фільм про неї не може обійтися без Миколи Романова. Але для Поклонської Романов – НЕ невдаха політик, не людина зі своїми пристрастями і бідами, а святий, розповідати про життя якого означає «ображати почуття віруючих». І екс-прокурор вимагає перевірити кінофільм на цей самий предмет. Думаю, це вона даремно», – зазначив автор.
За його словами, нині у Кремлі саме той момент, коли вирішено пограти в повагу до діячів культури. 
«Якщо навіть улюбленому путінському Фріку, мотоциклістові Залдостанову радять вибачитися перед Райкіним, то цензурні наміри Поклонської зараз не будуть затребувані. Але в колах імітаторів «православного завзяття» депутат буде помічена і знайде собі гідне місце серед таких же цинічних безумців, які спекулюють на вірі і історії. Втім, якщо виявиться, що ця роль не затребувана, Поклонська швидко перебіжить в який-небудь інший мультфільм. Я в неї вірю», – підсумував Портніков.

Коментарi

Коментарiв