Президент-убивця Філіппін назвав Путіна своїм кумиром

290
Президент Філіппін Родріґо Дутерте інтерв’ю арабській телекомпанії Al-Jazira назвав президента РФ Владіміра Путіна своїм кумиром. 

На думку Дутерте, російський президент діє, як і належить главі держави. Про це інформує Еспресо
У відеоролику, що передує інтерв’ю, кореспондент показує філіппінському Президенту таблички з іменами різних політиків і назвами держав та просить його коротко відповісти перше, що спадає на думку. При появі картки c написом Vladimir Putin Дутерте, не вагаючись, відповідає: «Мій кумир».
Журналісти відмітили, що нинішнє висловлювання Президента Філіппін про Путіна уже не перше. Тепле ставлення до Путіна вписується в його політику зміни лінії Філіппін на міжнародній арені. Зокрема, він неодноразово різко і критично відгукувався про США і Президента Барака Обаму. При цьому його ставлення до Китаю і Росії – підкреслено прихильне.
Додамо, Родріґо Дутерте відомий своєю практикою створення «ескадронів смерті», що здійснюють позасудові розправи над наркобаронами, а також – над противниками самого Дутерте. Відповідно до оцінок правозахисників, після обрання Дутерте главою держави в червні 2016 року, на Філіппінах було вбито тисячі людей.

Коментарi

Коментарiв