Ми – не лохи, ми – раби – Глузман про е-декларації

237
Відомий український психіатр, дисидент, громадський діяч Семен Глузман різко висловився щодо шалених сум, задекларованих українськими політиками.

«Жлобство – я думаю, буде правильним визначенням для більшості наших політиків. Вони малоосвідчені люди зі злодійкуватими повадками, вони називають себе бізнесменами, але це такий «бізнес по-радянськи». Ось вони й дорвались. Головне – вкрасти, у когось щось відібрати. Адже відомо, що чимало людей із високих щаблів раніше забирали в інших людей їхній бізнес.  Мені й про нашого президента розповідали люди з Вінниці», – наголосив Глузман.
«Вони жорстокі і жадібні. А влада потрібна не лише з честолюбства, а щоби жорстко контролювати те, що нажито різними способами. І те, що вони пішли на це декларування, це ж для них не добра воля, це. Захід примусив. Це вимога, пов’язана з подальшим наданням коштів», – зауважив психіатр.
На його думку, усе це говорить про те, що «ми – патологічне суспільство». Якщо ми таке терпимо, значить, ми не лохи. Ми гірше – ми раби».
«Якщо би люди хапали палки чи стріляли – це не була б нормальна реакція. У нормальному суспільстві мали б бути якісь серйозні слухання на цю тему, якісь серйозні численні публікації у медіа. Не тому, що треба з’ясувати, скільки приховав Порошенко в офшорах. Не про цифри йдеться, а про феномен. Що так далі жити не можна! І ми повинні навчитись їх контролювати. А оскільки ми цього не вміємо робити, ось таке й відбувається. Захід також вчиться їх контролювати. І тому ми усі дізнались, наприклад, що навіть Ляшко зовсім не бідний чоловік», – підкреслив в інтерв’ю Вголос дисидент, додавши, що ці люди й надалі будуть займатись популізмом. 
«Аби втішити себе і вас, читачів, я можу сказати, що ось історія з Трампом – вона ж дуже подібна. Хто за нього буде голосувати? Та такі самісінькі. Трамп і Ляшко – вони ж приблизно з одного інкубатора», – зауважив Глузман.
 

Коментарi

Коментарiв