Путін хоче запропонувати Європі «кришувати» її – політолог

404
Політолог Віктор Каспрук висловив думку, що нині Президент РФ Владімір Путін шукає можливості, щоб санкції проти Росії були скасовані, але він хоче, щоб це було на його умовах.

«Для зовнішнього Путін видає себе за експортера безцінного товару – «постачальника миру». На його думку, це робить його важливою фігурою, яка має вагу і вплив у Європі і світі. Чи завжди так було? У минулому і попередніх століттях постачальником миру міг бути лише той, хто міг загрожувати переможною війною», – наголосив Каспрук. 
«Сьогодні досить просто війни, в тому числі гібридної і явно програшної. Запустивши проекти «Кримнаш» і «Сиріянаш», Путін пропонує Росію Європі у ролі «даху», – зауважив у статті для Радіо Свобода політолог.
На його думку, Путін продовжує залякувати світ і намагається, щоби санкції проти Росії скасували на його умовах.
«Він лякає тих, хто піддається на це лякання. Та ще більше «розпалюється» у своїй агресії, коли бачить, що хтось його боїться, чи намагається умиротворити. І хоча Путін відчайдушно шукає можливості, щоб санкції проти Росії були зняті, він хоче, аби вони були зняті саме на його умовах», – підкреслив експерт.

Коментарi

Коментарiв